10209.
42. Closed major auction
Art, collectibles floor auction items
95 000 HUF
Fajka János (1935): Párok, mesealakok. Tűzzománc, fémlemez, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Motivart címkéjével, fakeretben. Tetején enyhén foltos. 59×39 cm