10208.
42. Closed major auction
Art, collectibles floor auction items
30 000 HUF
10
Fali téka. Harta, 1884. Festett, faragott fenyőfa két fiókkal, tulajdonosi felirattal: "Konrad Leitert / Maria Reiber". Oldalán és elszórtan festett olasz korsó és belőle kinövő olasz virágfüzér motívumok, pakolórész sarkainál jellegzetes kétszínű négyzet díszítéssel. Elszórtan kisebb restaurálással, sérüléssel, anyagelengedéssel, cca 90x75x23 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!