10289.
42. Closed major auction
Art, collectibles floor auction items
130 000 HUF
Fejér Csaba (1936-2002): Csendélet ecsetekkel. Olaj, farost, jelezve balra lent. 35x68 cm Üvegezett fakeretben. / oil on wood fibre, signed lower left, framed.