10316.
42. Closed major auction
Art, collectibles floor auction items
280 000 HUF
Gulácsy Lajos (1882-1932): Jelenet. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent: Gulácsy. 9x14,5 cm. Proveniencia: Vásárlás a budapesti Piktúra Galériában. Üvegezett keretben / pencil on paper, signed, framed