10333. 42. Closed major auction Art, collectibles floor auction items
200 000 HUF
0 HUF
Kondor Béla (1931-1972): Bukás. Tus, toll, ceruza, papír, jelezve középen lent. Üvegezett fakeretben. 14x21 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras