10281. 42. Closed major auction Art, collectibles floor auction items
190 000 HUF
22
0 HUF
Kondor Béla (1931-1972): Bukás. Tus, toll, papír, jelezve jobbra középen lent. Üvegezett fakeretben. 13,5x18,5 cm.
Photo of the item taken by : nagy_andras