10267.
42. Closed major auction
Art, collectibles floor auction items
200 000 HUF
Maurer Dóra (1937-): TV-nézők. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Proveniencia: Haraszty Gyűjtemény, üvegezett keretben. 17x21,5 cm.