10233.
42. Closed major auction
Art, collectibles floor auction items
260 000 HUF
673,58 EUR, 742,86 USD
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Férfi arc (Önarckép). Faragott fa, jelzett "Szervátiusz 1936", 62 cm Kis kopásnyomokkal. / Carved wood, signed.