10135.
42. Closed major auction
Art, collectibles floor auction items
70 000 HUF
181,35 EUR, 200,00 USD
Wendt, (Johann) János dr.: A' bujakórság vagyis Vénusi nyavalya a' maga egész kiterjedésében és minden formájiban ~ szerint. Németből fordítva Horvát József... által. Pesten, 1830. Hartleben (Trattner ny.) XII+(1)+14-241+(6)p. Korabeli vászonkötésben. Néhány levél enyhén foltos, az első két lap restaurált