10326.
42. Closed major auction
Art, collectibles floor auction items
34 000 HUF
cca 1819 várkonyi gróf báró Üchtritz (Amade) Emil (1808-1886) a Branyiszkói csata hősének, Görgey ezredesének fiatalkori portréja 11 éves korában. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. XIX. sz.bőr utazó keretben 21x17 cm, 20x23 cm Keret kissé sérült.