10296.
42. Closed major auction
Art, collectibles floor auction items
320 000 HUF
feLugossy László (1947-): Ugyanaz a Mások, 2015. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 100x50 cm. Proveniencia: korábban Gergely Iván közgazdász gyűjteményében. / oil on canvas, signed on the reverse