Art, collectibles floor auction items

Number of items: 232

Ikon - Nagy Deészisz. Orosz ikonfestő, 18. sz. vége - 19. sz. első fele, tojástempera, fa, sérüléssel, hiánnyal, 31,5x27,5 cm
10204.

80 000 HUF
207,25
228,57

10206.

80 000 HUF
207,25
228,57

10207.

60 000 HUF
155,44
171,43
16

Fali téka. Harta, 1884. Festett, faragott fenyőfa két fiókkal, tulajdonosi felirattal: "Konrad Leitert / Maria Reiber". Oldalán és elszórtan festett olasz korsó és belőle kinövő olasz virágfüzér motívumok, pakolórész sarkainál jellegzetes kétszínű négyzet díszítéssel. Elszórtan kisebb restaurálással, sérüléssel, anyagelengedéssel, cca 90x75x23 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10208.

Fali téka. Harta, 1884. Festett, faragott fenyőfa két fiókkal, tulajdonosi felirattal: "Konrad Leitert / Maria Reiber". Oldalán és elszórtan festett olasz korsó és belőle kinövő olasz virágfüzér motívumok, pakolórész sarkainál jellegzetes kétszínű négyzet díszítéssel. Elszórtan kisebb restaurálással, sérüléssel, anyagelengedéssel, cca 90x75x23 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / O...

30 000 HUF
77,72
85,71
10

Fajka János (1935): Párok, mesealakok. Tűzzománc, fémlemez, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Motivart címkéjével, fakeretben. Tetején enyhén foltos. 59×39 cm
10209.

95 000 HUF
246,11
271,43

Mamluk váza. Szíria, 19. sz. vége, bronz, ezüst (Ag), réz, m: 22,5 cm
10210.

65 000 HUF
168,39
185,71

Puttó. cca XIX. sz., feltételezhetően magyar szobrász, faragott fa, átfestve, kopásokkal, m: 51 cm
10211.

50 000 HUF
129,53
142,86

Ortodox tömjénfüstölő. cca XV-XVI. sz., Szerbia / Románia. Aranyozott fém, részben ezüst (Ag) szerelékkel, borostyán berakásokkal, jelzés nélkül, sérült. Többek között a Keresztre feszítés jelenetével, Oransszal, Szent György, Szent Péter és Szent Pál, Szűz Mária megjelenítésével díszítve, füstölő m:cca 15 cm, teljes hossza lánccal cca 75 cm
10212.

360 000 HUF
932,64
1 028,57

1889 Izraelita Nőegylet Bálja a Vigadóban, díszes táncrend, ceruzával, szép állapotban, 20x10 cm. / Dance card from Jewish Women's Association Ball, in good condition, 20x10 cm
10213.

40 000 HUF
103,63
114,29

Geneve 14K arany (Au) kvarc karóra, 14k arany szíjjal. jelzett, hibátlan számlappal, elem nélkül 30x25 mm, br: 55,4 g.
10214.

500 000 HUF
1 295,34
1 428,57

Carillon negyedütős, kronográfos zsebóra 14K arany (Au) fedeles zsebóra, jelzett arany porvédő, működő, gyönyörű állapotban. d: 55 mm br 121 g. / Carillon quarter repeater chronograph pocket watch 14K gold (Au) cover pocket watch, marked gold dust cover, working, beautiful condition. d: 55 mm br 121 g
10215.

800 000 HUF
2 072,54
2 285,71

Torziós ingás asztali óra. Türkiz színű zománc számlappal, zománcozott ingasúllyal. Számlap hibátlan, súly egyik golyóján lepattanás, eredeti formába fújt üveg búra, lepattanásokkal m:31 cm. Nem működik.
10216.

40 000 HUF
103,63
114,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF