Art, collectibles floor auction items

Number of items: 232

Márkus Károly (1934-): Falusi madonna. Kalapált réz, fa keretben. Jelzett j.j., 101x75 cm. /// CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK
10230.

90 000 HUF
233,16
257,14

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975): Lepkefogó. Patinázott bronz, jelzett, sérült márvány talapzaton 30,5 cm.
10231.

120 000 HUF
310,88
342,86

Kerényi Jenő (1908-1975): Színészet. 1967, bronz kisplasztika, talpon jelzett: KJ, m: 34 cm. Reprodukálva: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő (Glória Kiadó, Budapest, 2010), 186. old., 344. kép
10232.

320 000 HUF
829,02
914,29

10233.

260 000 HUF
673,58
742,86

Alexander Archipenko (1887 - 1964): Fésülködő nő. Patinázott bronz, 1915-ös eredeti datálással, vélhetően későbbi öntés, jelzett, márvány talapzaton, m: 33 cm.
10234.

100 000 HUF
259,07
285,71
23

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975): Fürdőző nő. Patinázott bronz, márvány talapzaton. Jelzett, 1/9 darabszám megjelöléssel, minimális kopottsággal, m: 34,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10235.

300 000 HUF
777,20
857,14

Vintage Omega férfi karóra, ritka fekete számlappal, jelzett számlap, jelzett tok, jelzett szerkezet. Működőképes, bőr szíjjal d: 32 mm
10236.

80 000 HUF
207,25
228,57

Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-68 szerkezettel 1963-ból. Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez . Szerkezetszám; 209284 Működő szép állapotban szervíz igazolással. 163358 240x200x170 mm
10237.

Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-68 szerkezettel 1963-ból. Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartaléko...

340 000 HUF
880,83
971,43

Fehér László (1953-): Hídnál, 2020. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IX./X. számozással. 77x56 cm. / László Fehér (1953-): At the bridge, 2020. Screenprint on paper, signed, artist's proof numbered E.A. IX./X., 77x56 cm.
10256.

120 000 HUF
310,88
342,86
21

Pinczehelyi Sándor (1946-): Szélkiáltó, 1986. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (5/25), Pinczehelyi Sándor autográf ajándékozási soraival 1986-ból. Mindössze 25 példányban készült sokszorosított grafika a művész PFZ (piros, fehér, zöld) korszakából! 45,5x65 cm. Lapszéli kisebb szakadásokkal, gyűrődésekkel./ serigraphy on paper, signed, numbered (5/25), with autograph dedication by the artist.
10257.

120 000 HUF
310,88
342,86

Kelemen Károly (1948): Mick Jagger, 1976. Szitanyomat, papír. Jelezve jobbra lent. Számozott (7/10). 49x64 cm. Mindössze 10 példányban készült, rendkívül ritka pop art gyűjtői darab! / Kelemen Károly (1948): Mick Jagger, 1976. Screenprint on paper. Signed lower right. Numbered (7/10). 49x64 cm. Very rare pop art collector's item!
10258.

190 000 HUF
492,23
542,86

10259.

Klf. alkotók (közte Beöthy-Steiner Anna, Fajó János, Forbát Alfréd, Kovács Attila, Ligeti György, Victor Vasarely által tervezett dobozban): Hommage a Carl Laszlo, Editions le Cadre, Basel, 1972. Sokszorosított grafikák és szövegek. Alkotók: Kostas Axelos, Gerlinde Beck, Beöthy-Steiner Anna, Fritz Billeter, Hartmut Böhm, Erich Buchholz, Hsia Chin, Fajó János (szitanyomat, jelzett és 48/105 számozá...

300 000 HUF
777,20
857,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF