Kerényi Jenő (1908-1975): Színészet. 1967, bronz kisplasztika, talpon jelzett: KJ, m: 34 cm. Reprodukálva: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő (Glória Kiadó, Budapest, 2010), 186. old., 344. kép
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975): Fürdőző nő. Patinázott bronz, márvány talapzaton. Jelzett, 1/9 darabszám megjelöléssel, minimális kopottsággal, m: 34,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-68 szerkezettel 1963-ból. Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartaléko...
Fehér László (1953-): Hídnál, 2020. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IX./X. számozással. 77x56 cm. / László Fehér (1953-): At the bridge, 2020. Screenprint on paper, signed, artist's proof numbered E.A. IX./X., 77x56 cm.
Pinczehelyi Sándor (1946-): Szélkiáltó, 1986. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (5/25), Pinczehelyi Sándor autográf ajándékozási soraival 1986-ból. Mindössze 25 példányban készült sokszorosított grafika a művész PFZ (piros, fehér, zöld) korszakából! 45,5x65 cm. Lapszéli kisebb szakadásokkal, gyűrődésekkel./ serigraphy on paper, signed, numbered (5/25), with autograph dedication by the artist.
Kelemen Károly (1948): Mick Jagger, 1976. Szitanyomat, papír. Jelezve jobbra lent. Számozott (7/10). 49x64 cm. Mindössze 10 példányban készült, rendkívül ritka pop art gyűjtői darab! / Kelemen Károly (1948): Mick Jagger, 1976. Screenprint on paper. Signed lower right. Numbered (7/10). 49x64 cm. Very rare pop art collector's item!
Klf. alkotók (közte Beöthy-Steiner Anna, Fajó János, Forbát Alfréd, Kovács Attila, Ligeti György, Victor Vasarely által tervezett dobozban): Hommage a Carl Laszlo, Editions le Cadre, Basel, 1972. Sokszorosított grafikák és szövegek. Alkotók: Kostas Axelos, Gerlinde Beck, Beöthy-Steiner Anna, Fritz Billeter, Hartmut Böhm, Erich Buchholz, Hsia Chin, Fajó János (szitanyomat, jelzett és 48/105 számozá...