Art, collectibles floor auction items

Number of items: 232

Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983): Continuo, 1966  olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán Freytag 66 Continuo, Kiállítva: Freytag Zoltán festőművész kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1977. szeptember 2.-25. 130 X 90 cm Minimális felületi sérüléssel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10260.

100 000 HUF
259,07
285,71

Kondor Béla (1931-1972): Ülő alak és angyal. Toll, papír jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 14x9,5 cm.
10261.

180 000 HUF
466,32
514,29

10262.

240 000 HUF
621,76
685,71

Korniss Dezső (1908-1984): Fej, 1930 körül. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Reprodukálva: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 277. o. Üvegezett fakeretben. Lapszéli javításokkal. 22×17 cm. / pencil on paper on paper, unsigned, reprudced in the book: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria, page 277. With minor restorations on the edge of the paper. Framed.
10263.

Korniss Dezső (1908-1984): Fej, 1930 körül. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Reprodukálva: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 277. o. Üvegezett fakeretben. Lapszéli javításokkal. 22×17 cm. / pencil on paper on paper, unsigned, reprudced in the book: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. ...

380 000 HUF
984,46
1 085,71

Győrffy Sándor (1951-): Hommage a M. N. L. (Moholy-Nagy László) No. 1, 2011. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata . Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014, 116. oldal. 60×50 cm. / Sándor Győrffy (1951-): Hommage a M. N. L. (Moholy-Nagy László) No. 1, 2011. Acrylic on canvas, signed on the reverse, Reproduced in the book: Sándor Győrffy: A csend pillanata (The Moment of silence). Festmények (Paintings) 1987-2013, page 116. 60x50 cm.
10264.

Győrffy Sándor (1951-): Hommage a M. N. L. (Moholy-Nagy László) No. 1, 2011. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata . Festmények 1987-2013. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2014, 116. oldal. 60×50 cm. / Sándor Győrffy (1951-): Hommage a M. N. L. (Moholy-Nagy László) No. 1, 2011. Acrylic on canvas, signed on the reverse, Reproduced in th...

120 000 HUF
310,88
342,86

Ifj. Guti József Soma (1946-): Pihenő gladiátorok, 1986. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész címkéjén autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 55x70 cm.
10265.

130 000 HUF
336,79
371,43

Mácsai István (1922- 2005): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat cimkéjével. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm. Mácsai István életművének egy korai, színekben pompázó, kimagasló kvalitású alkotása, feltehetően az 1950-es évek végéről. Gyönyörű gyűjtői darab! / Mácsai István (1922-2005): Still life. Oil on canvas, signed lower right. With Képcsarnok Company label on the reverse. Framed, 60×80 cm
10266.

Mácsai István (1922- 2005): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat cimkéjével. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm. Mácsai István életművének egy korai, színekben pompázó, kimagasló kvalitású alkotása, feltehetően az 1950-es évek végéről. Gyönyörű gyűjtői darab! / Mácsai István (1922-2005): Still life. Oil on canvas, signed lower right. With Képcsarnok Company labe...

280 000 HUF
725,39
800,00

Maurer Dóra (1937-): TV-nézők. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Proveniencia: Haraszty Gyűjtemény, üvegezett keretben. 17x21,5 cm.
10267.

200 000 HUF
518,13
571,43

Gellér B. István (1946-2018), 2 db mű: Gesztusok, 1969. Monotípia, papír, mindkettő jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. 29x20,5 cm.
10268.

380 000 HUF
984,46
1 085,71

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Europe's art climatic, 1986. Vegyes technika, kollázs, applikáció, karton. Jelezve jobbra középen lent: SR 1986. Plexi tárlóban. Egyik applikáció kissé elvált. 60x80 cm/ mixed technique on board, signed
10269.

950 000 HUF
2 461,14
2 714,29

10270.

500 000 HUF
1 295,34
1 428,57

10271.

Gyarmathy Tihamér (1915 - 2005) emlékére: 12 lapos grafikai mappa, Budapest 2005. Különböző sokszorosító grafikai technikák (8db rézkarc, 3db cinkográfia, 1db linómetszet), merített papír. Jelezve laponként GY szárazpecséttel, 10/50 számozással. Lapméret: 61×69,5 cm. Eredeti, kiadói bársonykötésű mappában, borítón Gyarmathy Tihamér bronz domborművével. Kiadói kísérő füzettel, amely egyben attest (...

420 000 HUF
1 088,08
1 200,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF