Art, collectibles floor auction items

Number of items: 232

Konok Tamás (1930-2020): 6 db lapból álló mappa, 1991. Szitanyomat, papír, mindegyik jelzett és számozott 22/40. Kiadói papírmappában és kísérő szöveggel. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság! 28×28 cm
10272.

750 000 HUF
1 943,01
2 142,86

Zalavári József (1955-): Colour dialog II., 2020 Alumínium eloxal. Jelzett a hátoldalán. 52x51 cm. / aluminium eloxal, signed on the reverse
10273.

400 000 HUF
1 036,27
1 142,86

Nádler István (1938-): Nyomok, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Jelzett. Számozott: 3/30. 49x68,5 cm. Paszpartuban. Mindössze 30 példányban készült gyűjtői ritkaság! / István Nádler (1938-): Traces, 1982. Serigraphy on paper, signed, numbered: 3/30, in passepartout. 49x68,5 cm.
10274.

280 000 HUF
725,39
800,00

10275.

500 000 HUF
1 295,34
1 428,57

feLugossy László (1947-): Kódnélküli kép, 2014. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 70x50 cm. Proveniencia: korábban Gergely Iván közgazdász gyűjteményében. / oil on canvas, signed on the reverse
10276.

300 000 HUF
777,20
857,14

ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Vasarely maszk, 2008-2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, próbanyomat, 50×66 cm. Lap alján a művész szárazpecsétjével.
10277.

120 000 HUF
310,88
342,86

10278.

320 000 HUF
829,02
914,29

Maurer Dóra (1937-): B 12, 1971. Akvatinta, mezzotinto, papír. Jelzett. 47x25 cm. Paszpartuban. Párdarabja reprodukálva: Maurer Dóra grafikai munkássága 1957-1981 - Nyomhagyás / nyomtatás, 144. Bp., 2017, Magyar Képzőművészeti Egyetem 47x25 cm / Dóra Maurer (1937-): B 12, 1971. Aquatint and mezzotint on paper, signed, in passepartout. 47x25 cm.
10279.

550 000 HUF
1 424,87
1 571,43

Hetey Katalin (1924-2010), 6 db grafika: Geometrikus kompozíciók. Szitanyomat, papír. Mindegyik Jelzett. Mindegyik számozott (1/40). Lapméret: 54x43 cm. Készült a Vasarely Múzeum grafikai műhelyében, 1992-ben. Kiadói papírmappában és kísérő szöveggel. Komplett, hiánytalan, becses gyűjtői ritkaság. A 40 számozott példány közül az első példányok! / 6 serigraphies on paper, all signed, all numbered (1/40). Sheet size: 54x43 cm. In original folder and with original text.
10280.

Hetey Katalin (1924-2010), 6 db grafika: Geometrikus kompozíciók. Szitanyomat, papír. Mindegyik Jelzett. Mindegyik számozott (1/40). Lapméret: 54x43 cm. Készült a Vasarely Múzeum grafikai műhelyében, 1992-ben. Kiadói papírmappában és kísérő szöveggel. Komplett, hiánytalan, becses gyűjtői ritkaság. A 40 számozott példány közül az első példányok! / 6 serigraphies on paper, all signed, all numbered (...

220 000 HUF
569,95
628,57

Kondor Béla (1931-1972): Bukás. Tus, toll, papír, jelezve jobbra középen lent. Üvegezett fakeretben. 13,5x18,5 cm.
10281.

190 000 HUF
492,23
542,86
22

Joseph Kádár (1936-2019): Geometrikus kompozíció. Akril, fa, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 55×46 cm.
10282.

180 000 HUF
466,32
514,29

Misch Ádám (1935-1995): Nyáron. Olaj, kréta, ceruza, farost, jelezve középen lent (Misch), hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 1980 körül. Reprodukálva: Matzon Ákos, Korb Angéla (szerk.): Triga. Dreiergespann, hármasfogat. Josef Bartl, Adam Misch, Antal Lux. Bp., 2015, VUdAK. 38. oldal. 70×50 cm. Kiállítva: Misch Ádám emlékkiállítás, 2020, Magyarországi Németek Háza, Budapest. Fakeretben. / Ádám Misch (1935-1995): Summertime. Oil, chalk, pencil on wood fiber, signed (Misch), with Képcsarnok Company label on the reverse. Reproduced in the book: Ákos Matzon, Angéla Korb (szerk.): Triga. Dreiergespann, hármasfogat. Josef Bartl, Adam Misch, Antal Lux. Bp., 2015, VUdAK. Page 38. Exhibited: Adam Misch memorial exhibition, 2020, Budapest. 70×50 cm. Framed
10283.

Misch Ádám (1935-1995): Nyáron. Olaj, kréta, ceruza, farost, jelezve középen lent (Misch), hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 1980 körül. Reprodukálva: Matzon Ákos, Korb Angéla (szerk.): Triga. Dreiergespann, hármasfogat. Josef Bartl, Adam Misch, Antal Lux. Bp., 2015, VUdAK. 38. oldal. 70×50 cm. Kiállítva: Misch Ádám emlékkiállítás, 2020, Magyarországi Németek Háza, Budapest. Fakeretben. /...

280 000 HUF
725,39
800,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF