Art, collectibles floor auction items

Number of items: 232

10284.

850 000 HUF
2 202,07
2 428,57

Hencze Tamás (1938-2018): Háromszögletű tér I., 1980. Ofszetfesték, karton, jelzett. 88x66 cm. Reprodukálva: Hajdu István: Gondolat girlandok Hencze Tamásnak. Formázott képek a 80-as évek elejéről. Bp., 2015., Galéria Neon (oldalszám nélkül) Üvegezett fakeretben. / Tamás Hencze (1938-2018): Rectangular space I. Offset paint on paper, signed, 88x66 cm. Reproduced in the book: Hajdu István: Gondolat girlandok Hencze Tamásnak. Formázott képek a 80-as évek elejéről. Bp., 2015., Galéria Neon. Framed.
10285.

Hencze Tamás (1938-2018): Háromszögletű tér I., 1980. Ofszetfesték, karton, jelzett. 88x66 cm. Reprodukálva: Hajdu István: Gondolat girlandok Hencze Tamásnak. Formázott képek a 80-as évek elejéről. Bp., 2015., Galéria Neon (oldalszám nélkül) Üvegezett fakeretben. / Tamás Hencze (1938-2018): Rectangular space I. Offset paint on paper, signed, 88x66 cm. Reproduced in the book: Hajdu István: Gondolat...

1 300 000 HUF
3 367,88
3 714,29

Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció vörössel (sine loco et anno), 2000. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 53/60. Plexiüvegezett keretben. 30×30 cm. / Screenprint on paper, signed, numbered: 53/60. Framed.
10286.

150 000 HUF
388,60
428,57

10287.

Hommage a Széchenyi. Supka Magdolna és Kosáry Domokos előszavával. H., é., ny. n. 2 lev. (előszó), 1 lev. (a művészek rövid bemutatása), 12 t. Almásy Aladár, Gaál József, Kárpáti Tamás, Korányi Gábor, Muzsnay Ákos, Parádi Tamás, Prutkay Péter, Püspöky István, Somogyi Győző, Szabados Árpád, Szabó Tamás és Szemethy Imre egy-egy sokszorosított grafikája, paszpartuban, a művész aláírásával, 19x29 és 2...

150 000 HUF
388,60
428,57

Csáki-Maronyák József (1910-2002): Balatoni kirándulók (őszi táj). Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 80x100 cm.
10288.

150 000 HUF
388,60
428,57

Fejér Csaba (1936-2002): Csendélet ecsetekkel. Olaj, farost, jelezve balra lent. 35x68 cm Üvegezett fakeretben. / oil on wood fibre, signed lower left, framed.
10289.

130 000 HUF
336,79
371,43

Tóth Menyhért (1904-1980): Pulyka. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 42x30 cm. / oil on board, signed, framed
10290.

900 000 HUF
2 331,61
2 571,43

10291.

340 000 HUF
880,83
971,43

10292.

400 000 HUF
1 036,27
1 142,86

Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció (sine loco et anno), 2000. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 53/60. Plexiüvegezett keretben. 30×30 cm. / Screenprint on paper, signed, numbered: 53/60. Framed.
10293.

150 000 HUF
388,60
428,57

10294.

320 000 HUF
829,02
914,29

feLugossy László (1947-): Ugyanaz a Mások, 2015. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 100x50 cm. Proveniencia: korábban Gergely Iván közgazdász gyűjteményében. / oil on canvas, signed on the reverse
10296.

320 000 HUF
829,02
914,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF