Art, collectibles floor auction items

Number of items: 232

10309.

1 400 000 HUF
3 626,94
4 000,00

Sztelek Norbert (1884-1956): Nagysomkúti kőkereszt.  Pasztell, papír, jelezve balra lent, 29 x 29 cm. Keretben.
10310.

50 000 HUF
129,53
142,86

Faragó Márton (1880-1956): Balatoni táj, 1935. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 36×51 cm. / oil on canvas, signed lower right
10311.

60 000 HUF
155,44
171,43

10312.

500 000 HUF
1 295,34
1 428,57

Csordák Lajos (1864-1937): Libás udvar. Olaj, falemez. Jelzett. Néhány repedéssel a mázon. Dekoratív keretben, 50x60 cm. / Lajos Csordák (Ľudovít Čordák, 1864-1937): Yard with geese. Oil on wood, signed, with very slight surface wear, framed. 50x60 cm
10313.

80 000 HUF
207,25
228,57
11

Vaszary János (1867-1939): Szobor. Ceruza, papír, jelzés nélkül, Vaszary János hagyatéka bélyegzőkkel. Üvegezett fakeretben, 19x14 cm. / János Vaszary (1867-1939): Statue. Pencil on paper, unsigned, with estate stamps, framed
10314.

80 000 HUF
207,25
228,57

Mednyánszky László, báró (1852-1919): Hegyi patak. Olaj, fa, j.j.l.: Mednyánszky, hátoldalán MNG bírálati szám: 2007/979, restaurált. Fakeretben. 26,5x35,5 cm. Az MNG bírálat szerint "Mednyánszky László jelzett olajvázlata. / oil on wood, signed lower right, restored, with Hungarian National Gallery jury no. 2007/979 on the reverse, restored framed, 26,5x35,5 cm. According to the Hungarian National Gallery jury "László Mednyánszky's signed study."
10315.

Mednyánszky László, báró (1852-1919): Hegyi patak. Olaj, fa, j.j.l.: Mednyánszky, hátoldalán MNG bírálati szám: 2007/979, restaurált. Fakeretben. 26,5x35,5 cm. Az MNG bírálat szerint "Mednyánszky László jelzett olajvázlata. / oil on wood, signed lower right, restored, with Hungarian National Gallery jury no. 2007/979 on the reverse, restored framed, 26,5x35,5 cm. According to the Hungarian Nationa...

900 000 HUF
2 331,61
2 571,43

Gulácsy Lajos (1882-1932): Jelenet. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent: Gulácsy. 9x14,5 cm. Proveniencia: Vásárlás a budapesti Piktúra Galériában. Üvegezett keretben / pencil on paper, signed, framed
10316.

280 000 HUF
725,39
800,00

Tipary Dezső (1887-1967): Dunapart, háttérben Esztergom, 1925. Pasztell, karton, jelzett. Üvegezett fakeretben. 46,5x59,5 cm / Dezső Tipary (1887-1967): Banks of the Danube, with Esztergom in the background. Pastell on paper, signed. Framed, 46,5x59,5 cm
10317.

150 000 HUF
388,60
428,57
10

Kató Kálmán (1876-1946): Budapesti panoráma a Lánchíddal. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Antik, korabeli, kissé sérült fakeretben, 50×67,5 cm / oil on wood, signed, framed
10318.

120 000 HUF
310,88
342,86

Hanna Melanie/Mela (1892-1973): Kincskeresők, 1921. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 38x26,5 cm / ink on paper, signed lower right, framed
10319.

80 000 HUF
207,25
228,57

Czóbel Béla (1883-1976): Nagyvárosi forgatag. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent: Czóbel. Proveniencia: Papp János, a Vakok Iskolájának helyettes igazgatójának gyűjteményéből. Mellékelve egy Czóbel Béla által Papp Jánosnak küldött képeslap. 30x23,5 cm. Paszpartuban.
10320.

150 000 HUF
388,60
428,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF