Art, collectibles floor auction items

Number of items: 232

Kernstok Károly (1873-1940): Vízparton ülő nő/Tájkép merengő nővel. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent: KK. Hátoldalán Balassa Bálint Múzeum, Esztergomi magángyűjtők kiállítása, 1961 raglapjával és egy további címkével. Üvegezett fakeretben. 27,5x23 cm/ watercolour on paper, signed, with exhibition label from 1961 on the reverse, framed. 27,5x23 cm
10321.

120 000 HUF
310,88
342,86
17

Csortos-Elek József (1875-?): Art deco hölgy, 1932. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 100×70,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed, framed ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10322.

500 000 HUF
1 295,34
1 428,57

10323.

420 000 HUF
1 088,08
1 200,00

10324.

750 000 HUF
1 943,01
2 142,86

10325.

150 000 HUF
388,60
428,57

cca 1819 várkonyi gróf báró Üchtritz (Amade) Emil (1808-1886) a Branyiszkói csata hősének, Görgey ezredesének fiatalkori portréja 11 éves korában. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. XIX. sz.bőr utazó keretben 21x17 cm, 20x23 cm Keret kissé sérült.
10326.

34 000 HUF
88,08
97,14

Kass János (1927-2010): össz. 23 db rajz. Klf. technikák, papír, 19 db jelzett, néhány kevés kivételével 1955-70 közötti datálással, többségében papírra vagy kartonra ragasztva. 17x7,5 és 41,5x30,5 cm közötti méretekben. A tételhez tartozik 2 db fotó, egy Kass Jánosnak küldött képeslap valamint néhány Kass János katalógustöredék. Korai munkák az életműből, közte egy absztrakt gyűjtői ritkasággal 1959-ből! Néhány kevés lap kissé sérült.
10327.

Kass János (1927-2010): össz. 23 db rajz. Klf. technikák, papír, 19 db jelzett, néhány kevés kivételével 1955-70 közötti datálással, többségében papírra vagy kartonra ragasztva. 17x7,5 és 41,5x30,5 cm közötti méretekben. A tételhez tartozik 2 db fotó, egy Kass Jánosnak küldött képeslap valamint néhány Kass János katalógustöredék. Korai munkák az életműből, közte egy absztrakt gyűjtői ritkasággal 1...

120 000 HUF
310,88
342,86

Neuberger István (1953-): "Biciklis kép" II., 2001. Akril, farost. Jelezve jobbra lent: Neuberger 2001. Hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 54x79,5 cm / István Neuberger (1953-): Bycicle riders. Acrylic on wood fiber, Signed lower right: Neuberger 2001. With description on a label on the reverse. Framed. 54x79,5 cm.
10328.

120 000 HUF
310,88
342,86

Klimó Károly (1936-): Narancsok és sárgák (cím nélkül), 2011. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. 98x127 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Károly Klimó (1936-): Oranges and yellows (untitled), 2011. Oil on wood, signed lower right. Framed. 98x127 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10329.

550 000 HUF
1 424,87
1 571,43

10330.

1 200 000 HUF
3 108,81
3 428,57

Szikora Tamás (1943-2012): Doboz, 1997. Olaj, ceruza, kollázs, fa, jelezve jobbra lent. 72x42 cm.
10331.

180 000 HUF
466,32
514,29

Gulyás Dénes (1927-2003): Mona Lisa elvesztette mosolyát (cím nélkül), 1977. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 80x175 cm. A festő egyik főműve! KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!/ Dénes Gulyás (1927-2003): Mona Lisa lost her smile (untitled), 1977. Oil on wood fibre, signed lower right. Framed. 80x175 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10332.

180 000 HUF
466,32
514,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF