11043.
42. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
50 000 HUF
129,53 EUR, 142,86 USD
André Masson (1896-1987): Erotikus grafika (cím nélkül). Litográfia, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 49x31,5 cm / lithograph on paper, signed, framed