11037.
42. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
130 000 HUF
Basch Andor (1885-1944): Virágcsendélet, 1940. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Apró sérülésekkel. Dekoratív fakeretben, 81×100 cm