11038.
42. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
80 000 HUF
Feszty Masa (1895-1979): Martosi ház anyával és gyerekkel (Felvidék), 1943. Szén, papír, jelezve jobbra fent: Feszty Masa, 1943, Martos. Fakeretben. 44x62 cm/ charcoal on paper, signed, framed