11049.
42. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
42 000 HUF
108,81 EUR, 120,00 USD
Glatter Ármin (1861-1931): Hölgyek a budapesti Dunaparton. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, fakeretben, 47x38 cm