11018.
42. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
70 000 HUF
181,35 EUR, 200,00 USD
Hanna Melanie/Mela (1892-1973): Angyali üdvözlet. Szén, papír, jelezve jobbra lent. Javított. Üvegezett fakeretben. 45,5x29,5 cm / charcoal on paper, signed, restored, framed