11025.
42. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
180 000 HUF
466,32 EUR, 514,29 USD
Klie Zoltán (1897-1992): Női arckép. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 68x49 cm / Zoltán Klie (1897-1992): Portrait of a woman. Pastell on paper, signed, framed, 68x49 cm