11021.
42. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
50 000 HUF
Marosán Gyula (1915-2003): Absztrakt formák, 1940. Pasztell, papír, jelezve középen lent. Bal alsó sarkában apró sérüléssel. Üvegezett fakeretben. 35×50 cm. / pastel on paper, signed, framed