11010.
42. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
80 000 HUF
207,25 EUR, 228,57 USD
Máthé Ilona (a nagybányai Szépművészeti Iskolában tanult 1936-ban): Csendélet virágokkal és könyvekkel. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 65x80 cm / oil on canvas, signed, framed