11006.
42. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
46 000 HUF
Vitéz Darvassy István (1888-1960): Vonuló első világháborús katonák, 1917. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 36x49 cm / oil on board, signed, framed.