11020.
42. Closed major auction
Classic paintongs and graphics
60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
Zórád Ernő (1911-2004): Vágtázó szekér. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, keret hátoldalán Hoffmann Ferenc képkeretező régi címkéjével. 42x52,5 cm