Barabás István (1914-2007): Bivalyszekér (Erdély). Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 54x64 cm / István Barabás (1914-2007): Transylvanian landscape. Oil on canvas. Signed lower left. Framed. 54x64 cm
A. Tóth Sándor (1904-1980): Tokaj, 1961. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent: A Tóth Sándor, balra lent: Tokaj 1961. Üvegezett fakeretben. 34x49 cm / watercolour on paper, signed, framed
Kádár Béla (1877-1956): Expresszív utcarészlet, 1920-as évek. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 15,5x20 cm / pencil on paper, unsigned, framed
Gara Arnold: Magyar parnassus Bp., 1926. Szerzői 15. neves író-költő egy-egy verséhez készített, sajátkezűleg szignált és képaláírással ellátott rézkarcait tartalmazza. Az írók: Ady Endre, Babits Mihály, Füst Milán, Gellért Oszkár, Heltai Jenő, Ignotus, Juhász Gyula, Kemény Simon, Karinthy Frigyes, Kosztolányi Dezső, Nagy Zoltán, Somlyó Zoltán, Szép Ernő, Tóth Árpád és Turcsányi Elek. A főrészben ...
Marosán Gyula (1915-2003): Absztrakt formák, 1940. Pasztell, papír, jelezve középen lent. Bal alsó sarkában apró sérüléssel. Üvegezett fakeretben. 35×50 cm. / pastel on paper, signed, framed
Basilides Barna (1903-1967): Dohnányi Ernő arcképe, 1942. Ceruza, papír. Basilides Barna által jelzett és Dohnányi Ernő autográf aláírásával! Üvegezett fakeretben. 38x30 cm
Georges Braque (1882-1963): Madár (cím nélkül). Litográfia, papír. Jelzett a litográfián (G. Braque 1953 és H. Deschamps lith.). 42,5x26,5 cm. Paszpartuban. Lap széle foltos és kisebb szakadással. / lithograph on paper, signed on the lithograph (G. Braque 1953 and H. Deschamps lith.), in passepartout, stained and with a tear on the edges