Classic paintongs and graphics

Number of items: 53

Feszty Masa (1895-1979): Martosi ház anyával és gyerekkel (Felvidék), 1943. Szén, papír, jelezve jobbra fent: Feszty Masa, 1943, Martos. Fakeretben. 44x62 cm/ charcoal on paper, signed, framed
11038.

80 000 HUF
207,25
228,57

Farkasházy Miklós (1895-1964): Kardvirágok. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 60×77,5 cm
11039.

130 000 HUF
336,79
371,43

Knopp Imre (1867-1945): Női portré (Gombaszögi Ella?). Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán régi kiállítási raglap töredékkel (Műcsarnok?), 65×54 cm / oil on canvas, signed, with old exhibition label on the reverse.
11040.

70 000 HUF
181,35
200,00

Péczely Antal (1891-1944): Templombelső (Nagymaros?). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 80×60 cm
11041.

60 000 HUF
155,44
171,43
25

Marosán Gyula (1915-2003): INRI vázlat I. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent: Marosan. Üveg mögött. 26x29 cm
11042.

32 000 HUF
82,90
91,43

André Masson (1896-1987): Erotikus grafika (cím nélkül). Litográfia, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 49x31,5 cm / lithograph on paper, signed, framed
11043.

50 000 HUF
129,53
142,86

Max Pietschmann (1865-1952). The bather / Fürdőző akt. Mezzotinto, papír. Jelzett 24x18 cm
11044.

20 000 HUF
51,81
57,14

Emőd Aurél (1897-1958): Alvó lány. Akvarell, papír. Jeletzve balra lent. 42x33,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. / watercolour on paper, signed, framed.
11045.

110 000 HUF
284,97
314,29

11046.

70 000 HUF
181,35
200,00

11047.

120 000 HUF
310,88
342,86

Szervátiusz Jenő (1903-1984): Önarckép, 1946. Pasztell, papír, jelzés nélkül, 46×30 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből. Üvegezett fakeretben. / Szervátiusz Jenő (1903-1984): Self portrait, 1946. Pastell on paper, unsigned. 46×30 cm. Provenance: from the collection of art historian Zoltán Banner (1932-). Framed
11048.

120 000 HUF
310,88
342,86

Glatter Ármin (1861-1931): Hölgyek a budapesti Dunaparton. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, fakeretben, 47x38 cm
11049.

42 000 HUF
108,81
120,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF