11075.
42. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
80 000 HUF
Bálint Endre (1914-1986): CÃm nélkül IX. Montázs, farost, hátoldalán jelzett és datált (Bálint 985 VI. 9) valamint fia, Bálint István eredetiség igazolásával, üvegezett fakeretben, 30×60 cm