11148.
42. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
460 000 HUF
1 191,71 EUR, 1 314,29 USD
Deim Pál (1932-2016): Kompozíció (cím nélkül), 1988. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 31,5×25 cm. / watercolour on paper, signed, framed