11140.
42. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
120 000 HUF
Kádár György (1912-2002): "Kék konstrukció". Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 50x40 cm. Fakeretben / oil on canvas, signed, framed