11108.
42. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
55 000 HUF
142,49 EUR, 157,14 USD
Markó Erzsébet (1947-): Szökőkút. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×80 cm