11135.
42. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
80 000 HUF
207,25 EUR, 228,57 USD
Moldován István (1911-2000): Utcarészlet sétálóval (táj). Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakerteben. 60×80 cm