11091. 42. Closed major auction Contemporary paintongs and graphics
30 000 HUF
0 HUF
Orosz István (1951-): Könyvtár. Színes rézkarc, merített papír, jelzett, számozott (II/X), 24,5×17 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras