11089.
42. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
90 000 HUF
Patay László (1931-2002): Tengerpart V., 1977. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Kiállítva: Mesterem, Szőnyi, 2007 szeptember-November, Kogart, Budapest. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm