11098.
42. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
34 000 HUF
Sajdik Ferenc (1930-): "A ló kérdez" (Ludas Matyi címlap rajz, 1988. július 6.). Tus, akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva, kartonon Sajdik Ferenc nevével, címével és Ludas Matyi címlap rajz, 1988. július 6. feliratozva. 32x23 cm