11101.
42. Closed major auction
Contemporary paintongs and graphics
24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Wahorn András (1953-): Három szemű kukac. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (6/5), üvegezett fakeretben. 21×30 cm / Computer print on paper, signed, numbered (6/5), framed with glass, 21×31 cm