Kass János tizenöt rézkarca az Ember tragédiájához. (Előszó: Juhász Ferenc.) Bp., 1967, Magyar Helikon. (Kner ny., Pénzjegy ny.) 10 lev., 15 t. (rézkarcok), 15 lev. (feliratos hártyapapírok a táblákhoz). 525-ből a 140. géppel számozott példány, Kass János (1927-2010) és Juhász Ferenc (1928-2015) által aláírt. Kiadói egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Arányok, 1979. Tus, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán R 79/5 életmű katalógusszámmal. 30,5×42 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, signed lower left, with oeuvre catalogue no. R 79/5 on the reverse, framed
Kovács Attila (1938-2017): 2 db kompozíció, 1968-69. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (68/75 és 56/75) a hátoldalán, 20x80 (x2) cm. Mindkettő ugyanazon üvegezett keretben. Korai, gyűjtői darabok!/ 2 serigraphies on paper, signed and numbered (68/75 and 56/75) on the reverse, in one frame
Hajas Tibor (1946-1980): Cím nélkül, 1980. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Nagyon ritka, gyűjtői darab, nem sokkal Hajas Tibor halála előtt az 1980-ban rendezett Makói Művésztelep idején készült, rendkívüli grafika! Nyomat méret: 33x49 cm, lapméret: 86x61 cm / serigraphy on paper, unsigned, serigraphy size: 33x49 cm, sheet size: 86x61 cm. Very rare collector's item, printed during the Makó grap...
Lux Antal (1935-): Bábuk, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70), számozott: 1/30. 40x46 cm. Magyarországon nagyon ritka klasszikus pop art mű, mivel a művész Nyugat-Németországban alkotta. Gyűjtői ritkaság, a 30 számozott példányból az első! / Antal Lux (1935-): Puppets. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70), numbered: 1/30. 40x46 cm . Very rare work from the classic pe...
Sajdik Ferenc (1930-): "A ló kérdez" (Ludas Matyi címlap rajz, 1988. július 6.). Tus, akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva, kartonon Sajdik Ferenc nevével, címével és Ludas Matyi címlap rajz, 1988. július 6. feliratozva. 32x23 cm