60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
cca 1900 Schütz kerámiagyár dÃszkancsó pár. Karaffa alakú, formába öntött finomfajansz. BeszűkülÅ‘ tagolt talpazatán gyöngysoros dÃszÃtés, klasszikus tojásdad vázatestét körbefutó geometrikus gyűrűsoros dÃszÃtés tagolja. Talpnál kiinduló domború rátét sárkány figurális fogóvá épül, szájrésze belül is virág- és szitakötÅ‘ mintás festésekkel dÃszÃtett. Alján masszába nyomott "Schütz Cilli" jelzés és sorszám. Egyik darab talpa ragasztott. Kopottsággal, m: 37 cm