Chinaware / Porcelain Number of items: 24
3103506
11283
42
55000
Other collectibles
55 000 HUF
3097669
11284
42
28000
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas szivar hamuzó. Savmaratott zöldes és élénk mézsárga eozin mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett, terv.: T. Surányi Anna, hibátlan, d: 15,5 cm, m: 4,5 cm
28 000 HUF
3095192
11285
42
32000
Other collectibles
Gerz hatalmas söröskorsó. Körben domború és festett figurális díszítéssel, ón fedéllel. Jelzett, minimális kopással, m: 60,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
32 000 HUF
3064731
11286
42
26000
Other collectibles
26 000 HUF
3064733
11287
42
26000
Other collectibles
26 000 HUF
3064739
11288
42
26000
Other collectibles
26 000 HUF
2988343
11289
42
60000
Other collectibles
cca 1900 Schütz kerámiagyár díszkancsó pár. Karaffa alakú, formába öntött finomfajansz. Beszűkülő tagolt talpazatán gyöngysoros díszítés, klasszikus tojásdad vázatestét körbefutó geometrikus gyűrűsoros díszítés tagolja. Talpnál kiinduló domború rátét sárkány figurális fogóvá épül, szájrésze belül is virág- és szitakötő mintás festésekkel díszített. Alján masszába nyomott "Schütz Cilli" jelzés és s...
60 000 HUF
3089976
11290
42
75000
Other collectibles
cca 1930, Ausztria, Gmunder Keramik art deco falitükör. Repesztett mázas formába öntött fajansz, eredeti tükörrel. Terv: Franz Schleiss. Pajzs alakú keret, felső részén plasztikus színházi maszkok között virágcsokorral díszítve. Jelzés nélkül, kopott aranyozással, 37x31 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
75 000 HUF
3109025
11291
42
Other collectibles
Bereznay Vilma: szecessziós cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13x9 cm
10 000 HUF
3106595
11292
42
60000
Other collectibles
1740-1803 között: Kínáló . Ónmázas festett fajansz. Veuve Perrin manufaktúra. Jelzett, Restaurált 23x32 cm / Veuve Perrin workshop, between 1740-1803. Painted fayance tray. 23x32 cm
60 000 HUF
3114652
11293
42
38000
Other collectibles
Porosz sast ábrázoló antik fajansz dísztál. Kézzel festett, mázas fajansz, jelzés nélkül XIX. sz. Poroszország. Kis lepattanással, mázhibával d: 40 cm / Antique faience decorative bowl depicting a Prussian eagle. Hand-painted, glazed earthenware, unmarked XIX. s. Prussia. With a small chip, with a glaze defect, d: 40 cm
38 000 HUF
3128026
11294
42
40000
Other collectibles
Herendi Viktória mintás asztalközép kínáló. Átcsomózott mintás fogóval. Jelzett, hibátlan, 46x23x13 cm
40 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035