11316. 42. Closed major auction Glass-objects
55 000 HUF
0 HUF
Murano Venini 1939 6 darab millefiori technikával készült levélnehezék, eredeti sérült dobozában. Az egyes darabok egyenként is jelzettek a talpukon, hibátlan, d: 5,5-6 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras