cca 1930 Farkas Gyula dunaföldvári vegyeskereskedő újévi, sör-bor-kocsma art deco stílusú naptártartó reklámja, olajnyomat, dombornyomott, szignózott, szép állapotban, 34×24 cm
1910 Vinzenz Ettrich & Söhne Fachmechaniker u[nd] Grosshändler. Auszug aus dem grossen Engros-Preisbuch 1910. Über Nähmaschinen, Fahrräder, Motorräder, Autoartikel, Pneumatiks und Magnetzündungen etc. Wien, Gebrüder Stiepel-ny., 66 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált árukatalógus különféle fém alkatrészekkel és tárgyakkal pl. automobilokhoz, kerékpárokhoz, motorkerékpárokhoz, varrógépek...
1914 Törley szecessziós menükártya, 1914 jan. 27., francia nyelvű menüsorral, rajta izgalmas italokkal (Chablis, Haut Brion gr. Vin 1870., Haut Sauterne), a fejléces a Törley-kastéllyal és gyárral, színes litográfia, vágott felső és alsó szélekkel, foltos, 23x15 cm
Sinkó Károly (1910-1967): "Delphine" motorcsónak (Csonka János Gépgyár) prospektus terv, XX. sz. közepe körül. Benne pauszpapíros melléklettel. Színes nyomat, papír, jelzett a nyomaton, a prospektus hátán kis sérüléssel, a borítón kis kopásnyomokkal, 24,5x11,5 cm, kihajtva: 34,5x24,5 cm
cca 1920 K. Sávely Dezső (1868-1938): "Mi az örök házibéke Franck és kávé szövetsége." Franck kávépótlék reklám, Bp., Klösz Gy.-ny., az egyik felső sarkán apró hiánnyal, 17x11 cm
1909 A Divat Szalon zseb-naptára 1909. évre. Szecessziós díszesen litografált összehajtható zsebnaptár / kártyanaptár. Az első képen, a Ferenciek tere, a Klotild-paloták, az Erzsébet-híd és a Belvárosi plébániatemplom képével, utána 4 képen nőalakokkal, az utolsón zenélő puttóval és "Boldog Újévet" felirattal. Berlin, W. Hagelberg. A.G.-ny. két kép leszakadt, de ezt leszámítva jó állapotban, 13x7 ...
1941 Csonka János Gépgyára Rt. Motor alkatrész és javítási árjegyzék 1941. Bp., 1941., (Koncz János-ny.), II+28 p. Haránt-alakú spirálkötés,jó állapotban. Többek közt BMW, Chevrolet, Citroen, Fiat, Ford, Horch, Lang Diesel (Láng-Diesel), Mávag, Mercedes-Benz, Opel, Rába-Krupp, Renault, Skoda, Audi, stb. márkák és típusok adataival.
1912 Umrath és Társa Budapest. Mezőgazdasági gépek és lokomobilok. Árjegyzék 236. sz. 1912. 1. sz. Bp.,(1912),Umrath és Társa, 96 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, 2. és 3. oldalak között kissé sérült kötéssel.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
News
Autumn Major auction 43.:
Viewing: from 28 October to 7 November
Item pickup: from 12 November
Payment deadline is 19 November
All other items are for online only auction. Biding until 18:00 CET