16286.
43. Major auction sale of the unsold lots
Advertisement
15 000 HUF
11
1912 Umrath és Társa Budapest. Mezőgazdasági gépek és lokomobilok. Árjegyzék 236. sz. 1912. 1. sz. Bp.,(1912),Umrath és Társa, 96 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, 2. és 3. oldalak között kissé sérült kötéssel.