16282.
43. Major auction sale of the unsold lots
Advertisement
6 000 HUF
Sinkó Károly (1910-1967): "Delphine" motorcsónak (Csonka János Gépgyár) prospektus terv, XX. sz. közepe körül. Benne pauszpapíros melléklettel. Színes nyomat, papír, jelzett a nyomaton, a prospektus hátán kis sérüléssel, a borítón kis kopásnyomokkal, 24,5x11,5 cm, kihajtva: 34,5x24,5 cm