Advertisement

Number of items: 31

cca 1930 Farkas Gyula dunaföldvári vegyeskereskedő újévi, sör-bor-kocsma art deco stílusú naptártartó reklámja, olajnyomat, dombornyomott, szignózott, szép állapotban, 34×24 cm
16275.

18 000 HUF
46,63
51,43
16
Hammer price:
40 000 HUF

Török gyula Gyógyszertára a Szent Józsefhez Galgócon, bajuszpedrő papírdobozka, d: 4 cm
16276.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
15 000 HUF
38,86
42,86

  Add to cart
  Remove
1910 Vinzenz Ettrich & Söhne Fachmechaniker u[nd] Grosshändler. Auszug aus dem grossen Engros-Preisbuch 1910. Über Nähmaschinen, Fahrräder, Motorräder, Autoartikel, Pneumatiks und Magnetzündungen etc. Wien, Gebrüder Stiepel-ny., 66 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált árukatalógus különféle fém alkatrészekkel és tárgyakkal pl. automobilokhoz, kerékpárokhoz, motorkerékpárokhoz, varrógépekhez...stb. Kiadói papírkötés, kopott, kissé szakadt borítóval, a felső sarkánál fűzött.
16277.

1910 Vinzenz Ettrich & Söhne Fachmechaniker u[nd] Grosshändler. Auszug aus dem grossen Engros-Preisbuch 1910. Über Nähmaschinen, Fahrräder, Motorräder, Autoartikel, Pneumatiks und Magnetzündungen etc. Wien, Gebrüder Stiepel-ny., 66 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált árukatalógus különféle fém alkatrészekkel és tárgyakkal pl. automobilokhoz, kerékpárokhoz, motorkerékpárokhoz, varrógépek...

15 000 HUF
38,86
42,86
Hammer price:
20 000 HUF

cca 1925 Csonka Gergely szegedi termelő dekoratív csemegepaprika reklámja, olajnyomat, hajtásnyommal, de jó állapotban, 35×24 cm
16278.

Available
14 000 HUF
36,27
40,00

  Add to cart
  Remove
16279.

Available
10 000 HUF
25,91
28,57

  Add to cart
  Remove
1940 Bp. VII., Bajor Áruház Vas-, festék, kerékpár és villanyfelszerelési cikkek jegyzék, hátoldalán Nagy-Magyarországot ábrázoló irredenta reklámmal
16280.

Available
10 000 HUF
25,91
28,57

  Add to cart
  Remove
cca 1900 Trieszt, R. Schuchardt Drogenhandlung árkatalógusa és levelezőlapja, szecessziós stílusban gazdagon illusztrált
16281.

6 000 HUF
15,54
17,14
Hammer price:
6 000 HUF

Sinkó Károly (1910-1967): "Delphine" motorcsónak (Csonka János Gépgyár) prospektus terv, XX. sz. közepe körül. Benne pauszpapíros melléklettel. Színes nyomat, papír, jelzett a nyomaton, a prospektus hátán kis sérüléssel, a borítón kis kopásnyomokkal, 24,5x11,5 cm, kihajtva: 34,5x24,5 cm
16282.

6 000 HUF
15,54
17,14
Hammer price:
6 000 HUF

cca 1920 K. Sávely Dezső (1868-1938): "Mi az örök házibéke Franck és kávé szövetsége." Franck kávépótlék reklám, Bp., Klösz Gy.-ny., az egyik felső sarkán apró hiánnyal, 17x11 cm
16283.

5 000 HUF
12,95
14,29
Hammer price:
7 500 HUF

1909 A Divat Szalon zseb-naptára 1909. évre. Szecessziós díszesen litografált összehajtható zsebnaptár / kártyanaptár. Az első képen, a Ferenciek tere, a Klotild-paloták, az Erzsébet-híd és a Belvárosi plébániatemplom képével, utána 4 képen nőalakokkal, az utolsón zenélő puttóval és "Boldog Újévet" felirattal. Berlin, W. Hagelberg. A.G.-ny. két kép leszakadt, de ezt leszámítva jó állapotban, 13x7 cm
16284.

1909 A Divat Szalon zseb-naptára 1909. évre. Szecessziós díszesen litografált összehajtható zsebnaptár / kártyanaptár. Az első képen, a Ferenciek tere, a Klotild-paloták, az Erzsébet-híd és a Belvárosi plébániatemplom képével, utána 4 képen nőalakokkal, az utolsón zenélő puttóval és "Boldog Újévet" felirattal. Berlin, W. Hagelberg. A.G.-ny. két kép leszakadt, de ezt leszámítva jó állapotban, 13x7 ...

10 000 HUF
25,91
28,57
16
Hammer price:
42 000 HUF

1941 Csonka János Gépgyára Rt. Motor alkatrész és javítási árjegyzék 1941. Bp., 1941., (Koncz János-ny.), II+28 p. Haránt-alakú spirálkötés,jó állapotban. Többek közt BMW, Chevrolet, Citroen, Fiat, Ford, Horch, Lang Diesel (Láng-Diesel), Mávag, Mercedes-Benz, Opel, Rába-Krupp, Renault, Skoda, Audi, stb. márkák és típusok adataival.
16285.

6 000 HUF
15,54
17,14
Hammer price:
6 500 HUF

1912 Umrath és Társa Budapest. Mezőgazdasági gépek és lokomobilok. Árjegyzék 236. sz. 1912. 1. sz. Bp.,(1912),Umrath és Társa, 96 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, 2. és 3. oldalak között kissé sérült kötéssel.
16286.

6 000 HUF
15,54
17,14
11
Hammer price:
15 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Autumn Major auction 43.:
Viewing: from 28 October to 7 November
Item pickup: from 12 November
Payment deadline is 19 November

All other items are for online only auction. Biding until 18:00 CET

  Events