Available
Add to cart Remove
26 000 HUF
67,36 EUR, 74,29 USD
A Duna Ulmtól a torkolatig - Die Donau von Ulm bis zur Mündung. II. kiadás. Átnézeti térkép, színes leporello. Összeállította és kiadta a m. kir. országos vízépítési igazgatóság vízrajzi osztálya 1917. Szerk. Wabitsch. Mérete: 22,6×225 cm. M=1: 750.000. Bp., 1917, Ifj. Kellner Ernő. A térképen a folyó szélességének és esésének feltüntetésével, a fontosabb hidak rajzával, várostérképekkel. Hajózási és jegesnapok, gázlók, hajógyárak, átrakóállomások,...Kiadói egészvászon kötésben, kis kopással