Available
Add to cart Remove
15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
1933 M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia I. főcsoportjának osztályozási értesítője vitéz Lévay Gábor akadémikusról (1943-1944-ben százados) az 1932-33. tanévre (III. évfolyam, tüzér alosztály); vitéz Jány Gusztáv (szül. Hautzinger) (1883-1947) főcsoport-parancsnok, m. kir. honvéd tábornok (1934-től), 1940 és 1943 között a 2. magyar hadsereg parancsnoka; illetve vitéz Prónay Valter (1892-1974) őrnagy, ütegparancsnok autográf aláírásával, bélyegzővel. Hajtva, kis lapszéli sérülésekkel, gyűrődésekkel, 21,5x60,5 cm