16415. 43. Major auction sale of the unsold lots Military
55 000 HUF
9
0 HUF
Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet, legénységi bicska, jelzett: Stoosz (Stósz, Wlaszlovits-féle késgyár), restaurált, a penge kissé nehezen jár, h: 21,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras